AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN "14-20 Nisan Şehitler Haftası" ile ilgili mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN

Aziz milletimiz, tarihimiz boyunca, "Ölürsek Şehit, kalırsak Gazi oluruz." ilkesi ile istiklâl mücadelesi vermiş ve ay yıldızlı al bayrağımız için büyük fedakârlıklar göstermiştir. Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da,15 Temmuz'da, Afrin'de, Cerablus'ta, El Bab'da, Mavi Vatanda, istiklâl ve istikbalimiz için milletçe kutlu mücadelemiz devam etmekte... Aziz milletimiz var oldukça kahramanlık destanları yazılmaya devam edecektir. Bizler; şanlı tarihimiz boyunca vatan, bayrak, millet sevgisini tüm sevgilerden üstün tutan, şanlı mazisi şehitler ve gazilerle dolu bir milletiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 14-20 Nisan Şehitler Haftasında, başta büyük önderimiz  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere; geçmişteki mücadeleleriyle bölücü ve yıkıcı mihraklara göz açtırmayan kahraman vatan evlatlarımızı, hain darbe girişimlerine ve her türlü terör belasına karşı bedenini ve canını siper ederek milli ve manevi değerleri uğruna toprağın bağrına düşen bütün şehitlerimizi rahmet, minnet, hürmetle yâd ediyor, şehit ailelerimize ve yakınlarına sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum.

Hakan ÖZCAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. 2275 Sk. No 2 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.