AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissettiğimiz, manevi zenginliklerle dolu bir Ramazan Ayı'nı daha idrak ederek bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bizleri Ramazan Bayramı'na kavuşturan Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

 

Bayram günleri, milli ve manevi değerlerimizi bütün güzellikleriyle hissettiğimiz, dargınlık, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak barıştığımız özel günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, en büyük ortak hedefimiz olmalıdır. Bu günleri fırsat bilerek aramızdaki sevgi, merhamet, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmemiz, bayramı gerçek anlamda idrak etmemizi sağlayacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle aziz Milletimizin ve bütün Türk ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın tüm Türk ve İslâm âlemine, tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum.

 

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli eğitim Müdürü

Efeler Mah. 2275 Sk. No 2 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.