AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mimar Sinan Mahalle Muhtarımız ve Aliya İzzetbegoviç İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.
![Mimar Sinan Mahalle Muhtarımız ve Aliya İzzetbegoviç İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/11094451_manset.jpg)
Mimar Sinan Mahalle Muhtarımız Sayın Gurbet ÇAMOĞLU ve Aliya İzzetbegoviç İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanımız Mürüvvet Hanım ilçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.