AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacı Celal Oto Ortaokulumuzun Erasmus+ Projesi kapsamındaki misafirleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı ziyaret ettiler.
![Hacı Celal Oto Ortaokulumuzun Erasmus+ Projesi kapsamındaki misafirleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/25163221_manset.jpg)
Hacı Celal Oto Ortaokulu'nun , "Say bye to bully, say hi to buddy- Zorbalığa son ver dostluğa yol ver" adlı Erasmus+ projesi kapsamındaki ülkemize ve ilimize gelen İspanya ve Polonya ülkeleri misafirlerimiz İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı ziyaret ettiler.