AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aydın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Sayın Murat BİLDİK ve Saygıdeğer Eşleri Neziha Hanım , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.
![Aydın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Sayın Murat BİLDİK ve Saygıdeğer Eşleri Neziha Hanım , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18213041_manset.jpg)
Aydın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Sayın Murat BİLDİK ve Saygıdeğer Eşleri Neziha Hanım , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekür ederiz.