AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ın 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ın 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

İLKÖĞRETİM HAFTASI

Covid-19 salgını sebebiyle ara verilen yüz yüze eğitime 2021-2022 eğitim öğretim yılında yeniden başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Eğitimdir ki bir ulusu, ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatır; ya da tutsaklık ve düşkünlüğe bırakır" sözleri, eğitimin önemini açıkça ifade etmektedir. 

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Salgın sonrası, geleceğin teminatı öğrencilerimizin başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini sağlayacağınıza eminim.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Ara verilen yüzyüze eğitime tekrar başlamanın mutluluğunu gözlerinizde görüyorum. Hepinizin başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçireceğini biliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Eğitim öğretimin en önemli ve belirleyici taraflarından biri de sizlersiniz. Öğrencilerimizin başarılı bir eğitim hayatının olması, ancak sizlerin vereceği destekle mümkündür.

Bu düşüncelerle, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle "İlköğretim Haftası'nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.