AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/17140522_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, Şube Müdürlerimiz Sayın Ali KIZMAZ ,Sayın Yeter ORTAN ve Sayın Cüneyt KARADEMİR, İlçemizdeki Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.