AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/16191137_mudur.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, Şube Müdürlerimiz Sayın Ali KIZMAZ ve Sayın Cüneyt KARADEMİR, İlçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.