AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Özel Eğitim Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN İlçemizdeki Özel Eğitim Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/15120257_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, Şube Müdürlerimiz Sayın Ali KIZMAZ ve Sayın Yeter ORTAN, İlçemizdeki Özel Eğitim Okul Müdürleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.