AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz okul müdürleri ile 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları ve tedbirleri konusunda uzaktan bilgilendirme toplantısı yaptı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz okul müdürleri ile 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları ve tedbirleri konusunda uzaktan bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/31154117_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz okul müdürleri ile 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları ve tedbirleri konusunda uzaktan bilgilendirme toplantısı yaptı.