AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Değerli yönetici arkadaşlarım, çok kıymetli öğretmen arkadaşlarım, kıymetli velilerim ve geleceğimizin, aydınlık yarınlarımızın güvencesi sevgi değer çocuklarım.

Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle küresel alanda yaşanan değişimler sebebiyle okullarımızda zaman zaman yüz yüze, zaman zaman uzaktan eğitim ile eğitim-öğretim faaliyetlerimize devam ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak yeni bir sürece girdiğimiz salgın hastalıkla mücadele döneminde bizler de çalışmalarımızın seyrini günlük hayatın gerektirdiği kurallara uyarladık. Bu bağlamda her şeyin en iyisine ve en güzeline layık vefakâr ve cefakâr öğretmen arkadaşlarımızla ne kadar övünsek azdır. "Bilindiği gibi eğitimin üç ayrılmaz parçası olan öğrenci, aile ve okulun uyumu da çocuklarımızın başarısında oldukça önemlidir. Bu zincirin ayrılmaz bir halkası olan siz kıymetli velilerimiz, uzaktan eğitim sürecinde bizlerin en büyük yardımcısı oldunuz. Çocuklarımızın uzaktan eğitimlerinde önemli bir geri dönüş sağlayarak bizlere destek olan değerli velilerimize şükranlarımızı sunuyor, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde aynı sabır ve kararlılıkla desteklerinizi bekliyoruz.

5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında Akademik, Sosyal-Duygusal, Fiziksel Gelişim ve Özel eğitim alanı olmak üzere dört ana tema alanında uygulanacak olan 'Telafide Ben de Varım' programı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin hizmetinde olacaktır. Herkesin ihtiyaç duyduğu alana uygun bir faaliyete katılmasını diliyoruz. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim dönemimizde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin cıvıltıları içerisinde yine bir arada olacağımız sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı günlerde buluşmak dileğiyle; tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyor, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmelerini diliyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.