AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR ENERJİ ÜRET" Projemize destek olan Sarızeybekler Bisiklet firmasının sahibi Hakan SARIZEYBEK İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı ziyaret etti.
![](/meb_iys_dosyalar/2021_06/29210705_manset.jpg)
"SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR ENERJİ ÜRET" Projemize destek olan Sarızeybekler Bisiklet firmasının sahibi Hakan SARIZEYBEK İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı ziyaret etti. Projemize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.