AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osman Yozgatlı Ortaokulu İdareci, Öğretmen ve Öğrencileri, eTwinning projelerinin sunumu için İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.
![Osman Yozgatlı Ortaokulu İdareci, Öğretmen ve Öğrencileri, eTwinning projelerinin sunumu için İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/23195857_manset.jpg)
Osman Yozgatlı Ortaokulu'nun gerçekleştirmekte olduğu "Animal is Danger" isimli eTwinning projesi kapsamında okul müdürü, öğrenci ve öğretmenlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN' ı ziyaret ederek projelerinin tanıtımını yaptılar.