AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Efeler İlçemizde İlçemiz Okullarından Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı -Gençlik Haftası" etkinlikleri kapsamında Resim Sergisi Düzenlemiştir.
![Efeler İlçemizde İlçemiz Okullarından Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi](/meb_iys_dosyalar/2021_05/19144617_manset.jpg)
Efeler İlçemizde İlçemiz Okullarından Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı -Gençlik Haftası" etkinlikleri kapsamında resim sergisi düzenlemiştir.