AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Umurlu Özel Eğitim Meslek Okulu idareci, öğretmen ve öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında Ziyaret Ettiler

Umurlu Özel Eğitim Meslek Okulumuz Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Tarım ve Kimya Alanları ile ilk defa bu eğitim öğretim yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesindeki Kimya Alanı, Türkiye'deki özel eğitim okullarında kurulan ilk alan olması sebebiyle ayrı önem taşımaktadır.
Umurlu Özel Eğitim Meslek Okulu idareci, öğretmen ve öğrencileri,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında Ziyaret Ettiler

Umurlu Özel Eğitim Meslek Okulu idareci, öğretmen ve öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Salgın döneminde Umurlu Özel Eğitim Meslek Okulumuz kolonya üreterek destek oldu.

Öğrencilerimizin ürettikleri kolonyaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN'a ikram ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Öğrencilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

06-04-202106-04-2021

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.