AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Building a Learning Culture for the Digital World

AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ
Building a Learning Culture for the Digital World

Türkiye genelinde Ulusal Ajansa sunulan 203 proje arasında Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 2020-1-TR01-KA226-SCH-097703 numaralı Building a Learning Culture for the Digital World isimli Avrupa birliği projesi Erasmus+ Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (KA226-KA227) kapsamında kabul edilen 15 proje arasında 3. sırada yer alarak, 230.195 Euro hibe desteği almaya hak kazanmıştır.

Hibe desteği almaya değer görülen proje Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz koordinesinde Adnan Menderes Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ile birlikte, Fransa, İtalya ve Yunanistan'dan değişik eğitim kurumları ve sivil toplum örgütleriyle birlikte yürütülecektir.

Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Murat YILMAZ, Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Onur DEMİRKAPI ve Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Serkan AYDOĞAN tarafından yazılan proje, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan ÖZCAN'ın yasal temsilciliğinde ve projeyi ilçemize kazandıran öğretmenlerimizin koordinesinde yürütülecektir. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan ÖZCAN dijital eğitimin ön plana çıktığı günümüzde, orta öğretim ve lise düzeyinde öğrencilerin dijital dünyada bilgi kaynaklarına girme, doğru bilgi edinme ve kazanmaları açısından bu projenin çok önemli olduğunu bildirdi ve projede yer alan üniversiteler ve yabancı ortak eğitim kurumları ile ortak çalışılarak oluşturulacak proje çıktılarının, başta Aydın ilimiz olmak üzere ülkemiz eğitimine katkı sağlayacağını bildirerek proje ekibine başarılar diledi.

Projede görev alan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

25-02-2021

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.