AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAKAN ÖZCAN'IN 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. dönem sonu sebebiyle bir mesaj yayımlamıştır
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAKAN ÖZCAN'IN 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI...

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının 1. dönemini tamamlıyoruz. Pandemi sürecinde, yoğun ve yorucu bir okul döneminden sonra öğrencilerimiz, ara tatile girecekler. Bugüne kadar karne günlerimiz heyecan ve beklenti içerisinde geçerken, bütün dünyayı saran COVİD virüsü nedeniyle karne günümüz buruk geçmektedir.

Kıymetli Meslektaşlarım, geleceğimiz olan öğrencilerin yetişmesinde en büyük pay şüphesiz size aittir. Uzaktan eğitim-öğretim süresince göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Değerli Velilerimiz, uzaktan eğitim-öğretim süresince desteklerinizi hiçbir zaman biz eğitimcilerden ve öğrencilerimizden esirgemediğiniz. Belki de bu süreçte siz de birer eğitimci olarak bizlerin hep yanında oldunuz. Bu süreçteki desteklerinizden dolayı eğitim-öğretim camiamız olarak teşekkür ederiz.

Sevgili Öğrenciler, Öncelikler her birinizi bu süreçte göstermiş olduğunuz gayretten dolayı içtenlikle kutluyorum. Tatil süresince kitap okuyarak, zamanınızı en iyi şekilde dinlenerek geçirmenizi tavsiye ediyorum. 2.dönem de okullarımızı neşelendirmenizi dileyerek, iyi tatiller diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz yöneticilerine, okul müdür ve müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve eğitim personelimize teşekkür ediyorum. 

Tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.