AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün "Efeler Okuyor" Etkinliği 27/11/2020 Tarihinde Saat 20:00 de Gerçekleştirildi
![Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün](/meb_iys_dosyalar/2020_11/28021216_manset2.jpg)
Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün "Efeler Okuyor" Etkinliği 27/11/2020 Tarihinde Saat 20:00 de Gerçekleştirildi.Etkinliğe Destek Veren Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ Olmak Üzere, Efeler İlçesinde Görevli Olan, Eğitim Camiası İçerisinde Yer Alan Tüm Personele Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz.