AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA" KONULU "MEKTUP, RESİM, ve KISA FİLM YARIŞMALARI

Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Sağlık Çalışanlarına Vefa" konulu "Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları" düzenleniyor.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA

Fedakârca çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına duyulan minnettarlığın ifade edilmesi ve onların motivasyonunun artırılması amacıyla düzenlenen yarışmalar "ilkokul öğrencileri arası mektup, ortaokul öğrencileri arası resim ve lise öğrencileri arası kısa film yarışmaları" olarak kategorize ediliyor.

Seçici Kurulunda Millî Eğitim Bakanlığından yetkililerle birlikte Bilim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ve Covid-19 ile mücadele döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının gösterdiği üstün performansın vurgulandığı yarışmalarda, kendi kategorisinde "birinci olan öğrencilere dizüstü bilgisayar, ikinci olan öğrencilere fotoğraf makinesi, üçüncü olan öğrencilere bisiklet, seçici kurul özel ödülü olarak ise akıllı saat" verilmesi planlanıyor.

Sonuçları 25 Aralık 2020'de "ogm.meb.gov.tr" adresinden açıklanacak olan yarışmalara başvurular 11 Kasım 2020 tarihi itibarıyla başlamış olup son başvuru tarihi 27 Kasım 2020'dir.

Yarışmalar ile ilgili şartnamelere ve detaylı bilgilere http://ogm.meb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak:http://aydin.meb.gov.tr/www/saglik-calisanlarina-vefa-konulu-mektup-resim-ve-kisa-film-yarismalari/icerik/2440

Tarih:13/11/2020 Saat:11:12

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.