AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Cemal ŞAHİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN Milli Ağaçlandırma Günü Kapsamında Yağcılar Mahallesinde Gerçekleştirilen Fidan Dikim Etkinliğine Katıldı
![Kaymakamımız Sayın Cemal ŞAHİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN Milli Ağaçlandırma Günü Kapsamında Yağcılar Mahallesinde Gerçekleştirilen Fidan Dikim Etkinliğine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/11205519_a5.jpg)
Kaymakamımız Sayın Cemal ŞAHİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN Milli Ağaçlandırma Günü Kapsamında Yağcılar Mahallesinde Gerçekleştirilen Fidan Dikim Etkinliğine Katıldı