AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ AHMET ŞERİFE SANLI ORTAOKULU KÜÇÜK KIZLARI, OKULLAR ARASI BASKETBOL ŞAMPİYONASINDA AYDIN İL BİRİNCİSİ OLDU
Aydın'da düzenlenen 2019-2020 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Basketbol İl Şampiyonası kız kategorisinde İlçemiz Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu Küçük Kızlar takımı il birincis oldu.![İLÇEMİZ AHMET ŞERİFE SANLI ORTAOKULU KÜÇÜK KIZLARI, OKULLAR ARASI BASKETBOL ŞAMPİYONASINDA AYDIN İL BİRİNCİSİ OLDU](/meb_iys_dosyalar/2020_02/26164655_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN, okul takımını makamında kabul ederek başarılarından dolayı öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.