AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hakan ÖZCAN, Tüketici Hakları Eğitimi Kapsamında Osman Yozgatlı Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hakan ÖZCAN, Tüketici Hakları Eğitimi Kapsamında Osman Yozgatlı Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/18095931_MANSETT.jpg)
Efeler Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan "Haklarını Bil ! Bilinçli Tüket" sloganı ile hazırlanan Tüketici Hakları Eğitimi, Osman Yozgatlı Ortaokulu'nda gerçekleştirildi. Eğitime Efeler Kaymakamı Cemal ŞAHİN, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan ÖZCAN katıldı. Eğitimde; 8. sınıf öğrencilerine Tüketici Hakları ile ilgili sunum yapıldı.