AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"MY SAFE LIFE" E-TWINNING PROJESİ"MY SAFE LIFE-GÜVENLİ HAYATIM"

"My Safe Life"  e-twinning   projesi başladı. Ülkemizden 10,Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden 7 öğretmenin ortaklığında gerçekleştirilecek olan projede  AYDIN ilimizi  ve  EFELER İlçemizi GÜZELHİSAR İLKOKULU  İngilizce Öğretmeni  Sümeyra  MUŞTU OKŞAN temsil edecektir.Günümüzde her alanda olduğu gibi insan yaşamında da en önemli konulardan biride güvenliktir. Projede  insan yaşamı boyunca ihtiyaç duyulan alandaki güvenlik sorunlarıyla ilgili etkinlikler hazırlanacaktır.

E-güvenlik, trafik güvenliği, okul güvenliği ve oyun güvenliği ile ilgili 4 farklı modülde güvenlik etkinlikleri tasarlanacaktır. Projenin sonunda farklı alanlardaki güvenlik etkinlikleri ile öğrenilen bilgilerin yaşam becerisine dönüştürülmesi sağlanacaktır. Proje ayrıca Türkiye'nin güvenlik anlamında en iyi maden işletmelerinden biri olan Çayeli Bakır İşletmeleri tarafından desteklenmektedir.

17-02-202017-02-2020

 

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.