AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Efeler'de Eğitim Yöneticileri Okuyor" projesini hayata geçiriyoruz."Efeler'de Eğitim Yöneticileri Okuyor" projesini hayata geçiriyoruz.

Efeler İlçesinde görev yapan yöneticilerimizin katılacağı kitap okuma projesini başlatıyoruz. Bu proje ile, yöneticilerimizin kitap okuma alışkanlığını daha da geliştirmek, öğretmen, öğrenci ve veliler için örnek oluşturmak, okullarda kitap okunmasını teşvik etmek, kitap okumanın önemini kamuoyu yoluyla dikkat çekmek ve toplumu kitap okuma konusunda duyarlı hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Proje ile ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN" "Efeler'de Eğitim Yöneticileri Okuyor" adlı bir proje başlatıyoruz. Bu proje ile, kitap okuma alışkanlığını artırmayı, öğrencilere, öğretmenlere, velilere ilham kaynağı olmayı ve bu sayede ilçemizin eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunmayı, okullarımızda kitap okuma etkinliklerini teşvik ederek öğrencilerimizin okuma alışkanlığını desteklemeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca, kitap okumanın önemini vurgulamak adına çeşitli etkinlikler düzenleyerek kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Toplumu kitap okuma konusunda duyarlı hale getirerek, Türkiye yüzyılına yakışır, kültürel bir değişim başlatmayı, eğitim ve öğretim alanında pozitif bir etki yaratmayı, öğrencilerimizin bilgi düzeyini artırmayı ve toplumumuzda kitap okuma kültürünü canlandırmayı amaçlıyoruz." dedi.

17-11-2023

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.