AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okul Müdürleri ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı, hazırlık ve değerlendirme toplantısı Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Konferans salonunda yapıldı.
![İlçemiz Okul Müdürleri ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı, hazırlık ve değerlendirme toplantısı Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Konferans salonunda yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/11154404_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN'ın katılımlarıyla, İlçemiz Okul Müdürleri ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı, hazırlık ve değerlendirme toplantısı Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Konferans salonunda yapıldı.