AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN "Türk Polis Teşkilatımızın, kuruluşunun 178. yılı" ile ilgili mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN

"Polis Nizamnamesi" ile 10 Nisan 1845'te temelleri atılan Türk Polis Teşkilatımızın, kuruluşunun 178. yılını kutluyoruz.

Kurulduğu günden yana edindiği bilgi ve tecrübelerin yanı sıra halkımızın güveni, desteği ve iş birliği sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün artıran Polis Teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için her daim kendi canlarını ortaya koymaktadır.

Aziz milletimizin huzur ve güvenliğini için üstlendiği tüm görevlerde büyük başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatı' mız, gurur kaynağımızdır.

Türk Polis Teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, Gazi'lerimize şükranlarımı sunuyor, tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde üstün başarılar diliyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 178.yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.