AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN "2022/2023 Eğitim ve Öğretim Yılı İkinci Yarıyılın Başlaması" ile ilgili mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımıza ve gençlerimize saygıyı, millet ve ülke sevgisini, bağımsızlık onurunu öğreten yerin okul olduğu düşüncesinden hareketle; eğitimin ve öğretimin hayatımız boyunca ne kadar önemli bir süreç olduğu unutulmamalıdır.

Bilginin her an yenilendiği, teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlediği günümüz dünyasında gelişmeleri takip edebilmek, ülkemizin kalkınmasına omuz verebilmek, dünyaya daha geniş bir açıdan bakabilmek ve bireysel anlamda her açıdan mutlu insanlar, mutlu gençlik ve mutlu öğrenciler yetiştirebilmek ancak eğitimle mümkündür. Unutulmamalıdır ki: Bir ülkenin geleceği o ülke insanının göreceği eğitime bağlıdır.

Bu süreçte kendilerini mesleklerine adamış, büyük bir özveri ile görev yapan yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin, tüm eğitim paydaşlarımızın  2022/2023  eğitim öğretim yılının ikinci yarıyılını en kalbi duygularımla kutluyor;  sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı  bir ikinci yarıyıl diliyorum...

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.