AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN "Anneler Günü" ile ilgili mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan ÖZCAN

"Anne emektir, vefadır, evladına karşılık beklemeden duyulan sevgidir...

Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren; ilk adımlarımızdan, hayat yolunda attığımız her adıma, kendi evlatlarımızın elinden tutarken de her zaman yanımızda olan en güvenli dağdır.

"Cennet annelerin ayaklarının altındadır" inancıyla; sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, özveriyi, paylaşmayı ve hoşgörüyü kendilerinden öğrendiğimiz, fedakârlık ve sabır örneği olan annelerimizin üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz.

Kimi zaman evinde, kimi zaman işinde, tarlasında, bağında, bahçesinde, serasında, ahırında, ağılında üretim yaparken; yeri geldiğinde sırtında çocuğu ile, yeri geldiğinde evinde onu bekleyen evladına yetişme çabasıyla hep üreten, çabalayan annelerimiz...

Baş tacımız, sığınağımız, kıymetlilerimiz Annelerimizin hayır dualarını cennet ülkemizden, aziz milletimizden eksik etmemesi dileğiyle, başta şehit ve gazilerimizin ve bütün elleri öpülesi annelerimizin "Anneler Günü'nü" en kalbi duygularımla kutluyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.