AYDIN EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN 2021-2022 Eğitim- Öğretim Yılı , 2.Dönemi ile ilgili mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN 2021-2022 Eğitim- Öğretim Yılı , 2.Dönemi ile ilgili mesaj yayımladı.

Değerli Yönetici ve Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, sevgili Velilerimiz ve geleceğimizin, aydınlık yarınlarımızın teminatı çok değerli öğrencilerimiz;

 Eğitim, küçük yaşlarda ailede başlayan, sosyal çevreden etkilenen, devamında da örgün ve yaygın olarak eğitim kurumlarında devam eden, daha sonrasında yaşamımızın tamamını kapsayan birbiriyle ilintili ve etkileşimli bir bütündür.

Covid-19 salgınının devam ettiği bu süreçte hepimize büyük fedakarlıklar düşmektedir. Ülkemizin en kısa sürede normale dönmesi için Sağlık Bakanlığımızın, Millî Eğitim Bakanlığımızın ve bütün kurum / kuruluşların aldığı tedbirlere uymamız koşulu ile okullarımızı kesintisiz bir şekilde birlikte açacağız.

Başta ebeveynlerimiz olmak üzere tüm yetişkinlere çok önemli sorumluluklar düşmektedir. Çocuklarımızın kendilerini iyi ifade eden, öz güveni yüksek, tarihini, kültürünü ve medeniyetini özümsemiş, büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün gösterdiği çağdaşlık yolunda, O'nun ilkelerine bağlı olarak topluma faydalı, merhametli, vicdanlı, ahlâklı bireyler olarak yetişmeleri için onlara iyi birer rol model olmak durumunda ve zorunluluğundayız.

Bu anlamda; biz eğitimcilerin çocuklarımızı araştıran, sorgulayan, yenilikçi, bilimsel gelişmelere açık, milli ve manevi değerlerimizi bilen bireyler olarak yetiştirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğimize olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerimle; 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönemi'nin değerli yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımıza bir kez daha hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, eğitimin tüm paydaşlarımız için sağlıklı, başarılı ve mutlu bir dönem olmasını diliyorum.

Hakan ÖZCAN

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü

Efeler Mah. Hürriyet Bulv. 2275 Sk. No17 Efeler / AYDIN - 0(256) 215 01 31 - 0(256) 215 01 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.