AYDIN
EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN'ın katılımlarıyla, Efeler İlçemizdeki kantin işletmecilerimize, İlçemiz İSG bürosu ve destek şubesi bilgilendirme toplantısı yaptı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan ÖZCAN'ın katılımlarıyla, Efeler İlçemizdeki kantin işletmecilerimize, İlçemiz İSG bürosu ve destek şubesi bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/28195006_kantin.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla, Efeler İlçemizdeki kantin işletmecilerimize, İlçemiz İSG bürosu personeli Sn. Aykut GÖKŞİN ve destek şubesi bilgilendirme toplantısı yaptı.